Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Project Manager

Kraj: Litwa

Kowalski Consulting Sp. z.o.o., nr certyfikatu 4957, dla swojego Klienta- znanej, międzynarodowej firmy z branży finansowej, poszukuje osoby na stanowisko: Project Manager.

Obowiązki:
  • Wdrażanie, planowanie oraz zarządzanie procesami IT w biznesie;
  • Realizowanie projektów małej i średniej skali;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii z zakresu IT;
  • Raportowanie etapów realizacji projektu współudziałowcom;
  • Dbałość o zapewnienie realizacji zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem;
  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników;
  • Kontrola jakości prowadzonych projektów i rozwiązywanie ewentualnych nieprawidłowości;
  • Zarządzanie korzyściami;
  • Analiza kosztów, budżetowanie.
Wymagania:
  • Doświadczenie oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami oraz dostarczania usług z branży IT;
  • Umiejętność planowania, oceniania oraz kierowania złożonymi projektami;
  • Doświadczenie oraz wiedza dotycząca praktyk i standardów kontroli, w tym kontroli kosztów projektu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Szerokie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie z zakresu rekrutacji i doboru personelu;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Zorientowanie na klienta;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zgodnie z koncepcją ITIL;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowiskach międzynarodowych.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oddziale firmy na Litwie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w prestiżowej międzynarodowej organizacji finansowej;
  • Ciekawą pracę, dającą duże możliwości rozwoju;
  • Kontrakt na okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.
Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą systemu APLIKUJ

Źródło: pracuj.pl