Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Przedstawiciel handlowy

Kraj: Słowacja

Firma w Czechach poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

STANOWISKO

Zadania:

•Obsługa dotychczasowych Klientów firmy

•Organizowanie spotkań i pozyskiwanie nowych Klientów na terenie Słowacji
•Realizowanie planów sprzedaży
•Zwiększanie wyników sprzedaży
•Współpraca głównie ze składami budowlanymi, firmami wykonawczymi

WYMAGANIA

Wymagania:

•2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku u dystrybutora materiałów budowlanych

•Talent do sprzedaży i umiejętności negocjacyjne
•Silna motywacja do osiągania sukcesów
•Dokładność, systematyczność, wytrwałe dążenie do celu
•Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych
•Mile widziana znajomość języka słowackiego lub czeskiego w stopniu komunikatywnym
Tylko bardzo poważnie zainteresowany osoby prosimy o nadsyłanie CV wraz z numerem telefonu na adres e-mail.

Możliwe wyszukiwania:
praca, praca przedstawiciel, praca przedstawiciel , praca reprezentant. praca reprezentant .

Oferujemy:

•Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy
•Stabilne warunki zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie( bardzo wysoka prowizja od zrealizowanej sprzedaży)
•Niezbędne narzędzia pracy: samochód (po okresie próbnym 3 miesięcznym), telefon
•Szkolenia produktowe
•Wyłączność na sprzedaż na terenie Słowacji od 7 producentów-jednych z większych, znaczących na rynku europejskim
•Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Źródło: praca.com