Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Elektryk

Kraj: Belgia

COVEBO jest agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku już od ponad 5 lat. Oferujemy legalną pracę dla specjalistów jak i pracowników niewykwalifikowanych w Holandii oraz Belgii. Nasze biura znajdują się w Opolu, Katowicach, Raciborzu oraz Kluczborku. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk.

Nr ref.: ELEKTRYK/JOBS.PL

Miejsce pracy: Belgia - Veuren

Zakres obowiązków:

    * prace związane z elektryką, kładzenie instalacji elektrycznych nadzór nad prawidłowym działaniem instalacji, ewentualne naprawy,
    * doświadczenie w pracy elektryka, znajomość instalacji elektrycznych konieczna znajomość komunikatywna angielskiego motywacja do pracy chęć pracy za granicą na dłuższy czas.

Wymagania:

    * znajomość branży elektrycznej ( mile widziana również branża budowlana),
    * bardzo dobra/ dobra znajomość języka angielskiego,
    * prawo jazdy kategorii "B'" miele widziane,
    * znajomość rysunku technicznego.

Obecnie prowadzimy projekt wyjazdu dla młodych osób ze znajomość branży elektrycznej chcących zdobywać nowe doświadczenie w zawodzie elektryka.

Oferujemy:

    * legalną pracę,
    * bardzo dobre warunki zakwaterowania,
    * dobre warunki finansowe,
    * ubezpieczenie,
    * transport na miejscu do i z pracy Belgia.

Forma kontaktu:

Cv tylko w języku angielskim / holenderskim prosimy wysyłać na JEDEN adres e-mail DO NAJBLIŻSZEGO Państwa miejscu zamieszkania biura Covebo w Polsce. Wymagana jest rejestracja na stronie www.covebo.pl poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Informujemy iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.

40-082 Katowice,
ul. Jana III Sobieskiego 11
tel.: 032 203-27-63, fax: 032 202-09-45
katowice@covebo.pl

Racibórz,
ul. Batorego 5
tel.: 032 755-13-02/03, fax: 032 755-13-04
raciborz@covebo.pl

Opole,
ul. Młyńska 1
tel.: 077 442-66-33/35, fax: 077 442-66-36
opole@covebo.pl

46-200 Kluczbork,
ul. Jagiellońska 2
tel.: 77 447-14-47
kluczbork@covebo.pl

Źródło: praca.money.pl