Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Prace w Budownictwie

Kraj: Holandia

Cosmoworker Job Service jest dynamicznie działającą firmą rekrutującą pracowników na rynek holenderski i belgijski. Obecnie poszukujemy specjalistów ze znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego do prac przy nowych projektów budowlanych na terenie Holandii i Belgii.

Poszukujemy:
  • Zbrojarzy i betoniarzy.
  • Cieśli szalunkowych.
  • Spawaczy.
  • Murarzy w systemie profilowym (holenderskim).
  • Kierowców ciężarówek.
  • oraz pomocników.
Obowiązki:

• zależne od stanowiska.

Wymagania:

• doświadczenie w pracach budowlanych zagranicą,
• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
• silna motywacja,
• chęć doskonalenia języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
• prawo jazdy kategorii B i więcej,
• dyspozycyjność na okres dłuższy niż 4 miesiące,
• chęć do pracy w zespole międzynarodowym,
• otwartość na nowe zadanie i obowiązki,
• cierpliwość, dobry kontakt z ludźmi.

Oferujemy:

• legalną pracę,
• zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i wszelkich formalności administracyjno-prawnych,
• darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
• opiekę koordynatorów,
• stawkę od 8, 17€ do 14 € za godzinę brutto w zależności od stanowiska, doświadczenia i znajomości języka,
• 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
• pracę długoterminową.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y:

Odwiedź:
www.cosmoworker.eu