Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Ogrodnik

Kraj: Francja

Job Networks Europ jest Agencją Pracy Czasowej zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy czasowej zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Ogrodnik.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie jako ogrodnik,
- umiejętność obsługi pił do obcinania drzew i pielęgnowania gałęzi,
- umiejętność stawiania drewnianych płotów,
- chęć i zapał do pracy.

Obowiązki:

- opieka i pielęgnowanie ogrodu, w tym wycinanie drzew i obcinanie gałęzi, stawianie drewnianych płotów, drobne prace konserwatorskie i wykończeniowe.

Oferujemy:

- stawka godzinowa 7, 71 euro netto,
- zakwaterowanie we Francji,
- umowa o pracę na czas określony,
- dodatkowe ubezpieczenie zagraniczne.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich CV na adres: rekrutacja@jne.com.pl (w temacie OGRODNIK).

W CV NALEŻY umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883). Informacje, które podałam/łem w moim formularzu zgłoszeniowym, są kompletne oraz zgodne z najlepszą wiedzą jaką posiadam.

UWAGA Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Job Networks Europ Sp. z o.o.
ul. Zaleskiego 34/3
31-525 Kraków
tel. 12 412 58 85
fax. 12 44 55 184

Źródło: www.praca-za-granica.pl