Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Asystent osoby niepełnosprawnej

Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku. Lokalizacja - południowa Anglia. Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy.

Obowiązki:

Opiekun osoby niepełnosprawnej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach  (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem.

Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Jest to stały klient, z którym współpracujemy od 5 lat!

Wymagania:
  • doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi z learning disabilities,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy (zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku),
  • wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności.
Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon - praca od lutego 2011.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 7.25 -9.00 funtów/godz brutto.
  • Zamieszkanie: w pobliżu miejsca pracy.
  • Koszt około 70 funtów/tyg.
  • Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.).
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Kontrakt z pracodawcą brytyjskim.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie aplikacji na to stanowisko  lub CV w  języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl, tel.022 323 63 35;  501 250 399, kontakt: Anna Cebula.

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.

Źródło: pracodawca.com