Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekun/ka osób starszych

Kraj: Niemcy

Znajomość języka niemieckiego to podstawowy wymóg. Jeśli znasz język, a do tego jesteś cierpliwy, rzetelny, odpowiedzialny i komunikatywny - to jesteś dobrym kandydatem na opiekuna osób starszych.

Obowiązki Opiekuna/ki
  • prowadzenie domu Podopiecznego
  • zakupy,
  • przygotowywanie posiłków,
  • sprzątanie,
  • pranie,
  • ogólne utrzymanie czystości.
Zakres obowiązków opiekuńczych uzależniony jest od indywidualnych potrzeb Podopiecznego, jest to m.in.: pomoc przy posiłkach, toalecie, ubieraniu się, spacerach, a także utrzymaniu higieny w wypadku osoby leżącej lub z trudnościami ruchowymi, podawanie leków, dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania
  • przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego!
  • komunikatywność;
  • umiejętności społeczne;
  • odpowiedzialność;
  • rzetelność
  • cierpliwość.

Mile widziane

  • wykształcenie w kierunku opieki;
  • wcześniejsze doświadczenie.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w Niemczech w okolicach Norymbergi, Bodensee i Saarland.
  • Bezkosztowe zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego,
  • umowy od 2 do 12 mies.,
  • wynagrodzenie od 2800 do 3500 pln/netto/mies.,
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 80-100 Euro kwartalnie,
  • opiekę Partnera firmy w miejscu pracy.
  • Załatwiamy również wszelkie formalności związane z uzyskaniem E101 oraz EKUZ.
  • Nie pobieramy żadnych prowizji od pracownika!

Forma kontaktu

POLKADR II - Agencja Pracy Tymczasowej
ul. Monte Cassino 37
70-464 Szczecin
tel. 091/48 90 697 lub 901/43 44 261
kom. 606 333 978

Źródło: pracazagranica.pl