Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierowca CE w transporcie międzynarodowym - Holandia

Strona www: www.huybregts.nl/
Kraj: Holandia

Firma Gebroeders Huybregts Sp.z o.o. zajmuje się świadczeniem usług transportowych ciężarówkami z naczepami typu chłodnia na terenie Europy Zachodniej. Obecnie poszukuje osób na stanowisko

Opis stanowiska:

Kierowca będzie odpowiedzialny za realizację dostaw do klientów firmy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E,
  • udokumentowane doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • min. średnia znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub holenderski),
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy,
  • praca w systemie 3:1,
  • jazda w obsadzie pojedynczej samochodami marki MAN.

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.