Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - Nigeria

Strona www: www.ilf.com

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. jest członkiem grupy ILF, ogólnoświatowej firmy inżynierskiej skupiającej ponad 30 oddziałów na czterech kontynentach. Firma świadczy usługi konsultingowe i inżynierskie dla wielu gałęzi przemysłu, budownictwa oraz branży komunalnej. Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH.

Opis stanowiska:

Osoba ta podejmie pracę w biurze ILF w Victoria Island (Nigeria). Kontrakt przewidziany jest na 12 miesięcy, z możliwością jego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Rozpoczęcie pracy planowane jest w marcu 2011 r.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie w zakresie konstrukcji budowlanych oraz kierowanie kilkuosobowym zespołem projektantów w celu opracowania projektu wykonawczego budynku turbogeneratorów 2 x25 MW.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w specjalności konstrukcji budowlanych
  • minimum 15 lat doświadczenia zawodowego (w tym również zarządzanie zespołem projektowym)
  • znajomość PDMS (preferowana)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • służbowe mieszkanie i wyżywienie
  • regularne przyjazdy do kraju (2 miesiące pracy / 2 tygodnie urlopu)
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
    i w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim, podając w tytule maila nr referencyjny. Aplikuj na podanej stronie internetowej.