Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technical Support Engineer - Irlandia

Kraj: Irlandia

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy branży informatycznej - procudenta komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz dostawcy usług IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technical Support Engineer.

Miejsce pracy: Irlandia

Zadania:
  • Wsparcie techniczne klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Administracja i utrzymanie dużych systemów informatycznych
  • Monitorowanie wydajności i błędów
  • Projektowanie modyfikacji i poprawek
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz jednego z języków europejskich: niemieckiego, francukiego lub włoskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość systemu Windows i Active Directory na poziomie administracyjnym
  • Znajomość protokołu TCP/IP i narzędzi sieciowych
  • Znajomość technologii SharePoint
  • Znajomość MS Exchange
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze wsparciem technicznym
Klient oferuje:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny + pakiet relokacyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery
  • Dostęp do najlepszych praktyk, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV w języku angielskim w formacie .doc) wraz z numerem referencyjnym na adres:
ITjobs@hays.pl