Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dyspozytor Międzynarodowy - Holandia

HSF Logistics jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonująca w Polsce od 2007 r. Zatrudnia ponad 400 pracowników oraz dysponuje taborem 150 samochodów ciężarowych. Specjalizuje się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej.

Opis stanowiska:
  • koordynacja transportów drogowych na trasach międzynarodowych, nadzór nad realizacją zleceń
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w branży transportowej, na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, elastyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujmy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Czekamy na oferty CV kandydatów spełniających wymagania zamieszczone w ogłoszeniu.