Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Analityk Ryzyka Kredytowego

Niniejsza praca jest dla największego operatora kart kredytowych w Europie. Praca ta umożliwi aplikantom wzięcie udziału i bycie częścią bardzo dynamicznej i szybko rozwijającej się drużyny ryzyka kredytowego. Osoba sukcesywna będzie odpowiedzialna za utrzymywanie i rozwój grupy dla Europejskich Kart Kredytowych, a także umiejętne balansowanie pomiędzy ryzykiem a przychodem.

Obowiązki:

  • Asystowanie w rozwoju czynników ryzyka które da się okreslić,mające na celu zwiększenie profitu
  • Analiza biznesowa i rozumienie finansowego zachowania poprzez raportowanie czynników ryzyka na różnych płaszczyznach.
  • Oblicznie ryzyka nagradzające w zachowaniu strategii kredytowej poprzez rozumienie zachowań kilenta , które odbija sie jako kluczowy element w P&L linie.
  • Analiza relatywnego sukcesu i uskutecznianie nowych technik w razie potrzeby.
  • Pomoc w komunikacji i rozwoju nowych pomysłów i ideii na wszystkich szczeblach kierownictwa i kluczowych działach, które będą efektowane przez nowe zmiany.
  • Współpraca z głównymi udziałowcami począwszy od działu biznesowego do rozwojowego, w celu rozwoju koordynowania i wdrażania nowych mocnych i skutecznych technik i strategii

Wymagania:

Wymagania konieczne do złożenia aplikacji:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Płynny język angielski w pisowni i wymowie
  • Umiejestność myślenia analitycznego i latwość rozwiazywania problemów
  • Umiejetność budowania i utrzymywania dobrych zwiazków w miejscu pracy
  • Znajomość róznych oprogramowań miedzy innymi Microsoft
  • Doświadczenie w technikach zwiazanych z Risk Management
  • Samomotywacja, podzielność uwagii ale również uwaga do szczegółu. Umiejetność pracy pod dużym naciskiem.

Wymaganie preferowane:

  • Znajomość programów komputerowych jak na przykład: SAS or SQL
  • Doświadczenie w pracy z osobistymi kartani kredytowymi/ biznesowymi kartami kredytowymi/ środowisku pożyczek komercyjnych
  • Doświadczenie w pracy nad raportami (na przyklad . testowe raporty, raporty kontrolne, analiza kontrolna)
  • Doświadczenie w używaniu różnych programów komputerowych jak na przykład Enterprise Miner, CHAID, Knowledge Studio a także innych programów zwiazanych w bankowością.
  • Rozumienie biznesu, P&L a także jego kluczowych elementów.
  • Płynny angielski