Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

PRACOWNIK OGOLNOBUDOWLANY - Szwecja

Poszukiwane osoby na stanowisko PRACOWNIK OGOLNOBUDOWLANY. Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm.

 Opis stanowiska pracy:

- wykonywanie  prostych instalacji elektrycznych w nowo wybudowanych domkach w systemie kanadyjskim,

- montaż armatury sanitarnej,

- prace ogólnobudowlane: pomoc przy wylewce betonu na płytach zbrojnych, montaż podłóg oraz izolacji domków drewnianych.

Wymagania wobec kandydatów:

- min. 5 letnie doświadczenie w pracy,

- mile widziana umiejętność wykonywania podstawowych prac hydraulicznych z zakresu białego montażu,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego,

Oferujemy:

- kontrakt 6 miesięczny.

 CV w języku  angielskim  lub szwedzkim prosimy przesłać na adres:
praca@agencjapracy.com.pl

w temacie umieszczając "pracownik ogólnobudowlany + swoje nazwisko"

Kontakt:

Pomorska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Ul. Arkońska 48 , Gdańsk 80-392

Tel./fax: 509 840 997