Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik Pomocniczy

Strona www: www.axidus.pl
Kraj: Holandia

Biuro Pośrednictwa Pracy Axidus istnieje od 1997 roku. Rokrocznie pośrednictwem firmy pracę w Holandii znajduje ponad tysiąc osób. Kilkudziesięciu stałych partnerów sprawia, że prócz Polaków pracują u także Portugalczycy i Holendrzy. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko Pracownik Pomocniczy.

Miejsce pracy: Rotterdam i okolice
Region: zagranica

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w sektorach:

  • produkcyjnym (hale, fabryki, magazyny)
  • ogrodniczym (szklarnie)

Wymagania:

  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące (uczniowie i studenci min. 8 tygodni)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dobry stan zdrowia
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • silna motywacja do pracy
  • mile widziane osoby młode (preferowany wiek kandydata to 18-25 lat)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę polskich konsultantów
  • ubezpieczenie przez cały okres pobytu
  • zakwaterowanie
  • zapewniamy transport