Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

KONSULTANT CALL CENTER

Kraj: Niemcy

Olympia Polska jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Poszukuje osób na stanowisko KONSULTANT CALL CENTER.

Oferta:

    * zatrudnienie odpowiednio bezpośrednio w naszej siostrzanej firmie doradztwa personalnego Olympia Personaldienstleistungen, zgodnie z obowiązującymi w Niemczech przepisami prawa

    * wynagrodzenie rynkowe

    * umowę o pracę, zgodnie z obowiązującymi w Niemczech przepisami prawa pracy

    * pomoc w zakwaterowaniu w Berlinie

Zadania:

    * obsługa call center: połączenia wychodzące i przychodzące

Wymagania:

    * bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmiE

    * podstawowa znajomość obsługi komputera

    * mile widziane obywatelstwo niemieckie

    * predyspozycje do pracy w call center

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w jęz. polskim i niemieckim.

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru referencyjnego na podany adres e-mail

staz@olympiapolska.pl