Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Automatyk - Maroko

Grupa Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania. Dynamiczny rozwój Grupy sprawił, że aktualnie poszukujemy osoby do pracy w jednej z naszych fabryk, tj. w Maroko (okolice Casablanki) na stanowisku:
Automatyk.

Główne obowiązki:

Do głównych obowiązków zatrudnionej na tym stanowisku osoby będzie należało m.in.:

  • rozpoznawanie przyczyn awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych oraz w sekcjach współpracujących,
  • usuwanie skutków awarii,
  • dokonywanie zmian w programach sterowników PLC w celu usprawnienia produkcji,
  • wykonywanie projektów mających na celu modernizację starych technologii oraz nowych projektów usprawniających produkcję,
  • opieka nad systemami informatycznymi, właściwym działaniem oprogramowania oraz sprzętem komputerowym.

Wymagania kluczowe:

  • gotowość do pracy kontraktowej (pobytu za granicą) przez minimum 2 lata, po uprzednim odbyciu kilkumiesięcznego szkolenia (3-6 miesięcy) w naszym zakładzie w Polsce, w Brzesku (woj. małopolskie),
  • wykształcenie kierunkowe (elektronika, elektrotechnika, automatyka), średnie techniczne lub inżynierskie,
  • dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC, sieci przemysłowych, paneli operatorskich, falowników,
  • dobra znajomość zagadnień sieciowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość programów CAD/CAM,
  • otwartość na współpracę w środowisku międzynarodowym, w poszanowaniu odmiennych wyznań i wartości.

W zamian oferujemy:

  • ciekawe wyzwania i pracę w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość późniejszego rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych struktur Grupy,
  • atrakcyjne, adekwatne do posiadanych kwalifikacji warunki zatrudnienia.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Can-Pack Personnel Service Sp. z o. o.
Ul.
Jasnogórska 1
31-358 Kraków