Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Area Sales Manager for Western Europe - Irlandia

Strona www: www.agalight.pl
Kraj: Irlandia

Firma Aga Light Troll, należy do hiszpańskiej grupy oświetleniowej J. Feliu de la Penya, do której należą tak znane w Europie marki jak Troll, Metalarte, Sagelux oraz LED&Co. Zakres działalności Aga Light Troll obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji w dziedzinie oświetlenia. W związku z rozwojem firmy, obecnie do Zespołu Sprzedaży Eksportowej poszukiwani są Area Sales Managers for Western Europe.

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie i  utrzymywanie stałej współpracy  z klientami w wybranych krajach Europy Zachodniej
  • Realizacja planów sprzedaży  w powierzonym obszarze działania
  • Kreowanie wizerunku firmy na rynkach europejskich
  • Budowanie bazy Klientów i inwestycji w oparciu o moduł CRM
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków zgodnie ze standardami firmy
  • Business development
  • Monitorowanie i analiza rynku i branży oświetleniowej

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej na rynkach Europy Zachodniej i chęć rozwoju w tym obszarze – warunek konieczny
  • Bardzo dobra czynna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość rynku budowlanego w krajach Europy Zachodniej  – warunek konieczny
  • Znajomość innych języków mile widziana
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Mile widziane doświadczenie w branży oświetleniowej
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych do krajów Europy Zachodniej

Co oferujemy:

  • Motywujący system wynagradzania
  • Rozwojowe środowisko pracy
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń

Informujemy, że w procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko aplikacje osób spełniających powyższe wymagania.
www.agalight.pl    www.troll.es