Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pomocnik kucharza - Francja

Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej o nr 2150/3 dla Klienta, jednej z wiodących firm w branży budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko: POMOCNIK KUCHARZA.

Opis stanowiska:
  • Współpraca z szefem kuchni
  • Pomoc w przygotowywaniu dań
  • Podległość szefowi kuchni
  • Wykonywanie prac porządkowych w kuchni.

Wymagania:

  • Niezbędna dobra znajomość języka francuskiego lub języka angielskiego
  • Udokumentowany staż pracy – min. 1 rok
  • Mile widziane doświadczenie w pracy we Francji
  • Mile widziane referencje od byłych pracodawców
  • Zamiłowania kulinarne, silna motywacja do pracy i chęć zdobycia nowego doświadczenia

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • kwaterunek

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV oraz list motywacyjny) na adres:

Biuro Poznań -  praca.francja@apuniapol.pl  / gsm; 668 026 057 begin_of_the_skype_highlighting              668 026 057