Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

INŻYNIER HYDRAULIK - Holadnia

Kraj: Holandia

PERSONNEL COLLEGE jest polską firmą konsultingu personalnego, która od piętnastu lat, na terenie całego kraju, z sukcesem rekrutuje i szkoli utalentowanych pracowników dla Klientów z różnych branż i doradza w kluczowych obszarach HR. W chwili obecnej dla Naszego Klienta, znanego na świecie producenta maszyn budowlanych, poszukuje do pracy w Holandii, Kandydatów na stanowisko: INŻYNIER HYDRAULIK.

Opis stanowiska:

- samodzielne projektowanie systemów hydraulicznych,

- kontakt z klientami i dostawcami,

- współpraca z działem produkcji; nadzór nad montażem urządzeń,

- odbiór techniczny systemów hydraulicznych u klientów,

- techniczne i biznesowe kosztorysowanie systemu hydraulicznego,

- tworzenie instrukcji montażu, obsługi, serwisowanie itp.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne – preferowane inżynier mechanik hydraulik,

- 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego: czytanie, mówienie, pisanie,

- bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

- znajomość oprogramowania fachowego i zintegrowanego,

- zaangażowanie, zdyscyplinowanie, lojalność.

Oferujemy:

- atrakcyjną, rozwojową pracę,

- bardzo dobre warunki zatrudnienia, wynagrodzenia,

- bonusy pozapłacowe.

b.glowacki@perscoll.com.pl

Aplikację prosimy przesyłać na adres: b.glowacki@perscoll.com.pl