Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista/Starszy Programista .NET C# - Niemcy

Kraj: Niemcy

Informatyczna spółka giełdowa specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT prowadzi rekrytację na stanowisko: Programista/Starszy Programista .NET C#. Nr. ref. P/N/NET

Opis stanowiska:

    * do nowo tworzonego zespołu (ok. 10 osób) poszukujemy zarówno kandydatów z mniejszym doświadczeniem, jak i kandydatów zainteresowanych stanowiskiem starszego programisty

    * praca w pełnym wymiarze godzin, w siedzibie klienta z branży IT

    * programowanie i rozwój istniejących rozwiązań

    * pracodawca zapewnia pokrycie kosztów: zakwaterowania za granicą, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów leczenia przez cały okres pobytu zagranicą, przejazdu na delegacje służbowe oraz do Polski

Wymagania:

    * gotowość do wyjazdu i pracy w Niemczech na okres min. dwóch lat

    * wykształcenie wyższe informatyczne

    * minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu .NET i C#

    * bardzo dobra znajomość DTP Publishing: Indesign, QuarkXpress

    * bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane:

    * znajomość technologii: PHP, Perl, Ajax, VB.Net, ASP.Net, XML, CSS, HTML

    * znajomość języka niemieckiego

Wyślij CV, podając w temacie wymieniony wyżej numer referencyjny, na adres:

praca@power.com.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.