Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla szalunkowy ze znajomością języka francuskiego

Strona www: www.workexpress.pl
Kraj: Francja

Firma Work Express poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Francji w charakterze: Cieśla szalunkowy ze znajomością języka francuskiego.

Rozpoczecie pracy - wrzesień 2010

Obowiązki:

  • budowa budynków mieszkalnych, przemysłowych/ szalunki PERI, DOKA, SATECO
  • szalowanie, betonowanie, podstawowe prace zbrojarskie i murarskie
  • praca na wysokości

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 10 lat
  • doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony (praca tymczasowa) na pełny etat
  • pracę na pełny etat / francuska norma to 152 godziny / miesięcznie
  • wynagrodzenie 1500 euro netto- już po opłaceniu mieszkania
  • polską umowę o pracę - składki odprowadzane od średniej krajowej
  • zakwaterowanie w rezydencjach o wysokim standardzie, domkach, mieszkaniach w zależności od lokalizacji kontraktu
  • opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku polskim wraz z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości na podany adres email.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych.