Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharka/ Pomoc domowa - Wielka Brytania

Właściciel kwater letniskowych na terenie hrabstwa Kent oraz prywatnej rezydencji we Francji poszukuje osoby na stanowisko: Kucharka / Pomoc domowa.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc ogólną w restauracji, a w tym przede wszystkim za:

  • Gotowanie / przygotowywanie posiłków
  • Prace porządkowe w pokojach dla gości oraz we własnym środowisku pracy
  • Pomoc przy obsłudze gości restauracji

Wymagania

  • Umiejętność gotowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podjęcia pracy zarówno na terenie Wielkiej Brytanii, jak i Francji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy

  • Stała praca, ok. 40 godzin tygodniowo
  • Wynagrodzenie 12 000 GBP rocznie
  • Zakwaterowanie zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę
  • Pomoc w organizacji wyjazdu.

jw@jobland.pl