Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik Winiarni - Litwa

Kraj: Litwa

Dla francuskiej winiarni poszukujemy osoby do prostych pracy przy winoroślach (np. przycinanie krzewów, usuwanie pędów itp.). Miejsce pracy: Litwa.

Zakres obowiązków

      Do obowiązków zatrudnionej osoby, będzie wykonywanie prostych prac jak przy winoroślach.

Pracodawca oczekuje

    * dobrej znajomości j. angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację

    * zaangażowania i chęci do pracy w okresie od 09.08.2010 (ewentualnie od 16.08) do 31.10.2010r

    * prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) - mile widziane minimalne doświadczenie w prowadzeniu ciągnika rolniczego

Pracodawca oferuje

    * zatrudnienie na umowę zlecenie na sezon, który kończy się 31.10.2010r.

    * wynagrodzenie 9 EUR brutto/h

    * możliwość wypracowania 45 godzin tygodniowo

    * Pracodawca gwarantuje zakwaterowanie (koszt zakwaterowania pokrywa pracownik i jest to koszt 80 EUR miesięcznie)

    * Pracodawca przygotowuje pełne wyżywienie (koszt zakwaterowania pokrywa pracownik i jest to koszt 8 EUR dziennie)

Dane kontaktowe

Oddział prowadzący rekrutacje:

Grupa InterCadr o. Szczecin

Ks. Bogusława X 15 / 5

70-441 Szczecin

tel +48 914343377 begin_of_the_skype_highlighting              +48 914343377      end_of_the_skype_highlighting

tel./fax +48 914343388

Litwa: szczecin@intercadr.pl