Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik / Elektryk, Holandia

Strona www: www.work-stream.pl
Kraj: Holandia

Renomowana firma outsourcingowa z Francji zatrudniająca 27.000 pracowników z rocznymi obrotami przekraczającymi 3,5 mld € poszukuje do swojego holenderskiego oddziału pracowników na stanowisko:
Technik / Elektryk, Holandia.

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za instalację, modyfikację, serwisowanie i utrzymanie od strony elektrycznej urządzeń kontrolno-pomiarowych na terenie dużych zakładów produkcyjnych. Nasz kandydat będzie pracował z systemami elektrycznymi (dystrybucji niskiego napięcia, kontrolerami częstotliwości, silnikami elektrycznymi) systemami pomiarowymi (ciśnienia, przepływu, temperatury, etc.) oraz systemami automatyki i kontroli (zawory kontrolne, systemy kontroli bezpieczeństwa, PLC, DCS, etc.).

Wymagania:

    * Znajomość zagadnień i doświadczenie w obsłudze urządzeń, systemów i instalacji niskiego napięcia (do 1000 V)

    * Umiejętność czytania rysunku technicznego

    * Znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych

    * Ogólna znajomość procesów produkcyjnych

    * Mile widziana znajomość programowalnych systemów kontroli (PLC)

    * Znajomość języka angielskiego (lub niderlandzkiego) będzie bardzo mile widziana

    * Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

    * Prawo jazdy kat. B

    * Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży chemicznej, petrochemicznej lub farmaceutycznej

Pracodawca oferuje:

    * Stałą pracę w stabilnej firmie w najnowocześniejszym środowisku pracy.

    * Atrakcyjne warunki pracy. Pakiet socjalny.

    * Pakiet atrakcyjnych szkoleń (łącznie z nieodpłatnym kursem języka niderlandzkiego).

    * Doskonałe środowisko pracy.

CV w języku angielskim należy przesłać pod wskazany adres email:

rekrutacja.technik@work-stream.pl

W aplikacji prosimy zawrzec klauzule: Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)