Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Senior Tester

Strona www: www.elanit.pl/
Kraj: Irlandia

Firma Elan IT poszukuje kandydatów na stanowisko: Senior Tester. Miejsce pracy: Dublin.

Opis stanowiska:

  • Testowanie produktów i aplikacji
  • Identyfikowanie i dokumentowanie błędów w obrębie konkretnych projektów
  • Wspieranie realizacji zadań w zakresie rozwoju strategii testowania oraz testowania automatycznego
  • Wspieranie członków zespołu w codziennych obowiązkach
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem (lub jego środowiskiem)
  • Bezpośrednia współpraca z programistami i administratorami systemu przy rozwiązywaniu problemów
  • Wspieranie innych zespołów w zakresie testowania oraz rozwiązywania problemów
  • Wspieranie procesu tworzenia kodu źródłowego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia  w testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu skomplikowanych zapytań SQL (mile widziane w środowisku Mysql i Oracle)
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do zarządzania testami (np. TestLink)
  • Umiejętność jednoczesnego uczestnictwa w wielu projektach, pracy w dynamicznym zespole
  • Znajomość metodologii Agile
  • Znajomość systemów śledzenia błędów (np. Bugzilla, Jira)
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
  • Umiejętność zarządzania zespołem w ramach realizowanych projektów
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania złożonych problemów wymagających niezależnego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi automatycznego testowania (SOATest, Selenium, SOAPUI, etc.)
  • Praktyczna znajomość języków skryptowych (Pearl, Shell, Python)

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Praca w dynamicznym środowisku
  • Styczność z najnowszymi technologiami

praca@elanit.pl