Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Software QA Engineer

Strona www: www.elanit.pl/
Kraj: Irlandia

Firma Elan IT poszukuje kandydatów na stanowisko: Software QA Engineer. Miejsce pracy: Dublin.

Opis Stanowiska:

  • Testowanie produktów i aplikacji
  • Identyfikowanie, analizowanie i dokumentowanie błędów w przydzielonych projektach
  • Ścisła współpraca z administratorami systemu oraz programistami przy testowaniu aplikacji
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz z zespołami QA w innych krajach
  • Wspieranie członków zespołu w codziennych obowiązkach
  • Wspieranie realizacji zadań w zakresie rozwoju strategii testowania oraz testowania automatycznego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki (lub pokrewne)
  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w testowaniu oprogramowania w środowisku rozwoju oprogramowania komercyjnego
  • Znajomość programowania w języku Java lub w pracy w technologii .NET
  • Praktyczna wiedza o przynajmniej jednym z systemów operacyjnych
  • Znajomość Web Services (XML, WSDL, SOAP, REST), środowisko .NET lub Java
  • Doświadczenie w tworzeniu umiarkowanie skomplikowanych zapytań SQL
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do testowania (SOATest, Selenium, QTP etc.)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami (np. Quality Center, TestLink)
  • Znajmość metodologii Agile
  • Znajomość systemów śledzenia błędów (np. Bugzilla, Jira)
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami pod presją czasu oraz ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • Praktyczna wiedza na temat jezyków skryptowych (Perl, Python, Ruby)

Oferta:

  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Praca w rozwijającym się zespole ekspertów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet relokacyjny
  • Bogaty pakiet socjalny

praca@elanit.pl