Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technical Manager

Strona www: www.elanit.pl/
Kraj: Irlandia

Firma Elan IT poszukuje kandydatów na stanowisko: Technical Manager. Miejsce pracy: Dublin.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą kilku zespołów (ustalanie indywidualnych zakresów obowiązków inżynierów oprogramowania we współpracy z zarządem)
  • Dbałość o zapewnienie pracy zespołów w zgodności z metodologiami SDLC oraz Agile SCRUM
  • Koordynowanie prac, dobieranie członków zespołów, dbałość o rozwój pracowników (kwartalne oraz roczne oceny okresowe)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (min. poziom inżynierski)
  • Min. 7 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Team Leadera (preferowane w zarządzaniu zespołem programistów)
    • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, zdolność do koordynowania kilku różnych projektów jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość systemów opartych na SOA
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych, wyjaśniania złożonych zagadnień technicznych językiem niespecjalistycznym
    • Kreatywność, umiejętność inspirowania i motywowania zespołu
  • Bardzo dobra znajomość zasad Object Oriented Analysis & Design
  • Wymagane umiejętności techniczne:
    • Bardzo dobre doświadczenie w budowaniu serwisów webowych z zastosowaniem frameworków opartych na Javie (np. Metro, Axis) oraz mile widziane doświadczenie z C#, WCF, .NET
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z zastosowaniem ORM (np. Hibernate, iBATIS
    • Istotne doświadczenie z pracy z minimum z jednym z pozostałych języków: C#, C/C++, Perl
    • Znajomość JavaScript, CSS, PL/SQL, Oracle 10g
    • Dobre rozumienie SOAP, REST, diagramów E-R, UML oraz HTTP, TCP/IP, DNS oraz zagadnień pokrewnych

Oferta:

  • Praca stała w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
  • Pakiet relokacyjny

praca@elanit.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskimpraca@elanit.pl z podaniem nr. ref. w tytule wiadomości. Jeśli odbyli Państwo już rozmowę kwalifikacyjną w ELAN IT, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail). (format .doc/.pdf/.rtf) na adres