Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik Budowy - Niemcy

Polimex-Mostostal to lider rynku budowlano-inżynieryjnego w Polsce, spółka notowana na GPW. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik Budowy.

WYMAGANIA

·  Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane: Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn)

·  Doświadczenie w kierowaniu montażem obiektów energetycznych

·  Samodzielność, umiejętności organizacyjne

·  Dobra znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować zadania z zakresu
organizacji budowy obiektów energetycznych (kotły energetyczne) na kontraktach realizowanych przez Spółkę na terenie Niemiec.

OFERUJEMY

·  Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce

·  Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku

·  Stałą możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji

MIEJSCE PRACY Niemcy

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!