Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Laminator wiatraków

Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w zakresie usług Human Resources. W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją elementów do wiatraków, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Laminator wiatraków.

Zadania na stanowisku:

  • Laminowanie elementów do wiatraków
  • Serwisowanie urządzeń i wyposażenia związanego z turbinami wiatrakowymi
  • Praca na wysokości 20-120 m (na linie lub platformie)
  • Okres pracy: 6 miesięcy lub dłuższy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności laminowania włóknem szklanym i poliestrem
  • Doświadczenia lub braku przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Doświadczenia w pracy w trudnych warunkach
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny); mile widziana kategoria E
  • Gotowości do wyjazdu za granicę na kilka miesięcy
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Umiejętności pracy w zespole

    Klient oferuje:
  • Zatrudnienie- od czerwiec/lipiec 2010
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 65 zł brutto za godzinę
  • Zakwaterowanie, odzież roboczą
  • 2 miesięczne szkolenie zawodowe kwalifikacyjne, potwierdzone certyfikatem
 Osoby zainteresowane ofertą proszone są o pilne przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym na e-mail: katarzyna.tomiczek@workservice.pl