Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik Projektu

Strona www: www.issp.pl/
Kraj: Niemcy

INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA SP. Z O.O. – Agencja Pracy Tymczasowej, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów na stanowisko: Kierownik Projektu.

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Szkolenie pracowników
  • Opieka nad sprawami formalnymi projektu na terenie Niemiec
  • Kontakt z centralą firmy w Polsce

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (mile widziane w handlu)
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w trybie zmianowym na terenie Niemiec

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym na adres: rekrutacja@issp.pl