Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programista Java (sektor energetyczny)

Strona www: www.power.com.pl/
Kraj: Austria

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Poszukujemy też programistów do projektów wewnętrznych. Kandydatom doradzamy w zakresie doboru stanowiska pracy, rozwoju umiejętności oraz kształtowania ścieżki kariery. Programista Java (sektor energetyczny).

Opis stanowiska:
  • praca w pełnym wymiarze godzin przy projekcie w sektorze energetycznym zaplanowanym na co najmniej dwa lata
  • tworzenie i rozwój oprogramowania
  • prowadzanie zmian i usuwanie błędów w programowaniu
  • pracodawca zapewnia pokrycie kosztów: zakwaterowania za granicą, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów leczenia przez cały okres pobytu za granicą, przejazdu na delegacje służbowe oraz kosztów komunikacji miejskiej za granicą
Wymagania:
  • gotowość do wyjazdu i pracy w Wiedniu na okres min. dwóch lat
  • wykształcenie wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)
  • minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Java
  • znajomość Hibernate, Spring, Swing oraz Maven
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Mile widziane:
  • znajomość języka niemieckiego

Wyślij CV ze zdjęciem, podając w temacie wymieniony wyżej numer referencyjny, na adres:

praca@power.com.pl