Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kierownik budowy - Holandia

Firma C&C Polska to grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju. Dla naszego klienta - francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko: Kierownik budowy. Miejsce pracy: Rotterdam.

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • miejsce pracy: Holandia - Rotterdam
  • koordynacja i nadzór nad robotami budowlanymi
  • terminowa realizacja budowy zgodnie z budżetem
  • zarządzanie 40- osobowym zespołem pracowników – monterów dociepleń budynków
  • realizacja zaleceń kierownictwa i raportowanie postępu prac

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe, wyższe
  • doskonała znajomość  języka angielskiego bądź niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • kompetencje w zakresie montażu rusztowań
  • min. 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę poza granicami kraju
  • umowę o pracę na okres : od 18  do 24 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności