Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelnerka - Francja

Strona www: apuniapol.eu
Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej: dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm w branży hotelarsko-gastronomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko: KELNERKA. Siedziba firmy: POZNAŃ. Miejsce pracy: FRANCJA – Lectoure / Aix les Bains.

Opis stanowiska:
  • Obsługa gości w restauracji
  • Przyjmowanie zamówień oraz płatności
  • Współpraca z personelem kuchni.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • punkt kontaktowy we Francji
  • zapewniamy zakwaterowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Biuro Poznań - praca.francja@apuniapol.pl

Biuro Kraków: pdrozdzynski@apuniapol.pl