Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik ze znajomością języka - Francja

Leader Service Sp. z o.o., jako Agencja zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 669, poszukuje osób do pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową na stanowisko:
Hydraulik

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie instalacji grzewczych (co) i wodno-kanalizacyjnych
- Montaż urządzeń sanitarnych, grzewczych,
- Montaż rur miedzianych.

Oferujemy:
- Pracę na minimum 2-3 miesięcy,
- Wynagrodzenie ok.11 euro brutto za godzinę,
- Pracę 39 godzin tygodniowo (nadgodziny płatne od 36h),
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
Wymagania

Wymagania:
- Min. 5 letnie doświadczenie w pracy jako hydraulik przy instalowaniu wyżej wymienionych instalacji oraz urządzeń,
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego
- Umiejętność spawania rur miedzianych (poparte certyfikatem),
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji,
- Rzetelność oraz odpowiedzialność.

Mile widziane:
- Własny samochód
- Doświadczenie jako hydraulik na terenie Francji
- Umiejętność pracy w zespole.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV + zdjęcie na adres:
zagranica2@leaderservice.com.pl z zaznaczeniem stanowiska: 'Hydraulik z językiem francuskim' w tytule wiadomości.

Mile widziana rejestracja kandydatów przez stronę internetową: aplikuj.com

Źródło: praca-za-granica.pl