Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Personel pokładowy (Stewardessa/ Steward)

Kraj: Irlandia

Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski oraz krajów UE. Specjalizacja firmy to wyszukiwanie pracowników dla firm z sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz dla firm o profilu handlowym. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: Agencja doradztwa personalnego- Certyfikat MGiP 1624/2, Agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie RP- Certyfikat MGiP nr 1624/1a, Agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy obywateli polskich do pracy zagranicą- Certyfikat MGiP nr 1624/1b.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, irlandzkich linii lotniczych, poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy w zespołach pokładowych samolotów - Stewardessa / Steward.

Praca wiąże się z zamieszkaniem w Irlandii: Dublin, Cork, Shannon, Kerry

Możliwość zmiany miejsca pobytu po 3-6 miesiącach.

Najbliższe spotkanie rekrutacyjne w Polsce odbędą się:

    * 5 czerwca Warszawa
    * 10 lipca Wrocław

Więcej informacji dotyczących oferty, znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.logart.com.pl

Wymagania:

    * dobra znajomość języka angielskiego
    * miła aparycja
    * wzrost 1,57 - 1,90 m
    * umiejętność pływania
    * gotowość do stacjonowania w jednym z krajów Europy gdzie dane linie lotnicze posiadają swój oddział (lista powyżej)
    * gotowość do wzięcia udziału w szkoleniu/kursie przez okres ok. 5 tygodni
    * dobry wzrok (lub soczewki kontaktowe)
    * wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

    * atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
    * średnie miesięczne wynagrodzenie: ok. 1400 euro netto
    * wymiar czasu pracy: ok. 20-25h/tygodniowo
    * 20 dni płatnego urlopu
    * Możliwość zwiedzania świata- duże zniżki na wszystkie loty w ramach danych linii lotniczych (cena biletu na wszystkie połączenia w Europie to tylko ok. 7 EUR+ podatki lotniskowe)

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres:
praca@logart.com.pl

W treści maila prosimy zaznaczyć którym spotkaniem jesteście Państwo zainteresowani.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Źródło: www.pracuj.pl/oferty