Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Programowanie oraz obsługa maszyn

Kraj: Irlandia

Evolving Recruitment jest prężnie rozwijającą się agencją rekrutacyjną. Nasz zespół specjalistów świadczy usługi z zakresu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze. Dla naszego Klienta, irlandzkiej firmy specjalizującej się w produkcji i montażu ścian kurtynowych, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Programista CNC

Miejsce pracy: Dublin

Opis stanowiska:

    * Programowanie oraz obsługa maszyn do obróbki CNC (5-osiowych, profile aluminiowe) oraz 5-osiowej piły automatycznej służącej do produkcji ściankurtynowych, drzwi i okien

    * Obsługa maszyn typu Elumatic, Emmegi

Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe techniczne;
    * Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty Maszyn CNC przy profilach aluminiowych;
    * Minimum 3 letnie doświadczenie w używaniu i wykorzystaniu w pracy programów Auto Cad i Solid Works;
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    * Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn Emmegi, Elumatic;
    * Mile widziane doświadczenie w pracy z profilem Schuco Curtain Walling;

Oferujemy:

    * Wynagrodzenie: około 36000 Euro brutto rocznie;
    * Liczba godzin pracy: 40 w tygodniu;
    * Możliwość nadgodzin płatnych dodatkowo;
    * 6 miesięczny okres próbny, po okresie próbnym kontrakt na stałe;

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie szczegółowego CV w języku angielskim na adres: m.chodacka@evolving.pl. W temacie wiadomości proszę podać numer referencyjny CNC/09.

Evolving Recruitment
Recruitment Agency
ul. Grodzka 50/LU3
31-044 Krakow, Poland
office phone: +48 (0) 12 370 80 13 (PL);

www.evolvingrecruitment.com

m.chodacka@evolving.pl

Źródło: www.pracuj.pl