Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

ELEKTRYK BUDOWLANY

Kraj: Francja

Firma C&C Polska, grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji w ramach legalnego zatrudnienia obywateli polskich we Francji, poszukuje do pracy we Francji elektryka budowlanego.

Opis stanowiska:

Elektryk wykonuje prace przy instalacji elektrycznej, związane z montażem oświetlenia, ogrzewania, sygnalizacji i zasilania urządzeń wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Może również instalować, zajmować się obsługą, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń elektrycznych.

Oczekiwania:

• Komunikatywna znajomość języka francuskiego
• Umiejętność wykonywania następujących prac:
• oszalowanie rurowe
• okablowanie
• montaż oświetlenia
• wykonanie punktów elektrycznych (gniazdo)
• montaż skrzynki elektrycznej.

Oferujemy:

• możliwość nabycia nowych umiejętności
• atrakcyjne zarobki
• umowę na czas określony

Oferty zawierające cv oraz nr referencyjny prosimy przesyłać na adres:
C&C
Al.Krakowska 271,
02-133 Warszawa,

fax: 022 395-38-81

lub e-mail: budownictwo.rekrutacja@ccpolska.net

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133, Poz. 883)"

Źródło: www.praca-za-granica.pl