Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Koordynator na rynku skandynawskim

Kraj: Dania

Leader Service Sp. z o.o. to istniejaca od 1999 rokuogólnopolska Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego. Z pasja i zaangazowaniemprzeprowadzamy dla naszych Klientów pelen proces rekrutacji na wszystkierodzaje stanowisk w wielu branzach. FirmaLeader Service Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do objecia stanowiska na terenie Skandynawii

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Dania

Osobana tym stanowisku odpowiedzialna bedzie za:

-  rozwójuslug firmy Leader Service na rynku skandynawskim w zakresie pracy tymczasowejoraz rekrutacji stalych
-  pozyskiwanie klientów na terenie Skandynawii
-  opiekanad kluczowymi klientami
-  wspólpraca z dzialem rekrutacji na terenie Polski w celu realizacji uslug
-  wspólpraca z dzialem kadr
-  koordynowanie terminowosci splywów naleznosci  od Klientów

Wymagania

-  wyksztalcenie wyzsze
-  mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku
-  doswiadczenie we wspólpracy na rynku skandynawskim wsektorze B2B
-  biegla znajomosc jednego z jezyków (dunskiego,norweskiego, szwedzkiego lub finskiego)
-  znajomosc jezyka polskiego
-  zaangazowanie w wykonywana prace
-  prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-  atrakcyjny system wynagrodzenia
-  mozliwosc wspólpracy w miedzynarodowym srodowisku
-  niezbedne narzedzia pracy

Zródlo: praca.money.pl