Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

opiekunka do dziecka / pomoc domowa.

Kraj: Belgia

Poszukujemy opiekunki do dziecka / pomocy domowej.

Wymagania:

-  Wyksztalcenie srednie -  preferowanie wyksztalcenie wyzsze pedagogiczne,
-  paszport niemiecki (jezeli osoba nie spelni tego kryterium bedzie mozliwosc wyrobienia pozwolenia na prace w Belgii na 1 rok),
-  czynne prawo jazdy kat „B”,
-  bardzo dobra znajmosc jezyka angielskiego .

Dodatkowe umiejetnosci:

-  Mile widziana znajomosc jezyka niderlandzkiego
-  doswiadczenie w pracy z dziecmii w polsce lub za granica .

Obowiązki:

Ubieranie dzieci, scielenie lózek, zabawy z dziecmi, prace domowe: sprzatanie, nakrywanie do stolu, odkurzanie, prasowanie, itp.

Opis stanowiska:

-  Orientacyjna wysokosc wynagrodzenia: 500 euro netto
-  Miejsce zamieszkania: veurne
-  Rozpoczecie pracy : 01. 09. 2009
-  2 dziewczynki w wieku 1 oraz 3
-  Au pair bedzie pracowac w pelnym wymiarze czasu pracy:
  od 7:30 do 11 rano i 16 do 20 po poludniu okazjonalnie pózniejszymi wieczorami.

Oferujemy:

-  zakwaterowanie w domu pracodawcy,
-  ubezpiecznie,
-  wyzywienie,
-  samochód do pelnej dyspozycji ( plus paliwo),
-  prace na co najmniej 2/ 3 lata,

Zainteresowane osoby prosimy o nadsylanie cv na adres : opole@3gdo.pl

Zródlo: www.praca-za-granica