Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inzynier Automatyk

Kraj: Austria

Realizacja zadan projektowych z uzyciem Systemow ABB oraz konfiguracja (programowanie) przy uzyciu narzedzi w.w. Systemow w firmie: W.E.I.S. Engineering GmbH & Co KG

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Austria

Oferujemy:

-  szkolenia w wyzej wymienionych systemach
-  atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od doswiadczenia zawodowego
-  pomoc w starcie przy zalozeniu wlasnej dzialalnosci, obsluge firmy
-  pomoc w znalezieniu mieszkania
-  zameldowanie

Wymagania

-  dobra znajomosc j. niemieckiego lub biegla znajomosc  j. angielskiego
-  wyksztalcenie wyzsze techniczne o profilu informatyczno- elektrycznym, automatyka przemyslowa
-  praktyczna znajomosc systemów wspomagania projektowania firmy ABB
-  min. 2 lata doswiadczenia przy realizacji projektów w przemysle energetycznym, chemichnym
-  znajomosc pakietu MS Office
-  latwosc nawiazywania kontaktów
-  samodzielnosc, dokladnosc i odpowiedzialnosc
-  gotowosc do wyjazdow i pracy za granica

Czas trwania umowy: > 18 miesiecy
Przedzial wynagrodzenia: 10000,00 -  20000,00 PLN / miesiąc (Brutto)

Źródło: praca.money.pl