Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 0000-04-30 00:00

Praca wakacyjna dla Au Pair Majorka czerwiec 2009

Kraj: Hiszpania

Agencja Pośrednictwa Pracy Koncepcja poszukuje osoby do opieki nad 3 dzieci. Wiek dzieci: 3, 6, 8 lat. Majorka, wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym. Rodzina potrzebuje au pair od 15 czerwca do 30 września 2009 roku.

Obowiązki:
czas pracy 30 do 35 h tygodniowo,
opieka, zabawa z dziećmi.

Rodzina zapewnia:
zakwaterowanie oraz wyżywienie,
kieszonkowe w wysokości 75 E na tydzień.

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania zapraszamy do przesyłania CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres aupair.koncepcja@interia.pl, wpisując w temacie Au Pair Majorka.

Koncepcja jest prężnie działającą Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Cert.MGiP nr 1926/1b i 1/a

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do wszystkich krajów Unii Europejskiej, staramy się sprostać oczekiwaniom każdego kandydata, traktując każdą aplikującą osobę indywidualnie.

Przyjmujemy aplikacje od osób z całej Polski.
W naszych biurach zatrudnione są osoby po pobytach zagranicznych, które mogą opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zapewniamy ze to skuteczny, najtańszy i szybki sposób nauki języków obcych.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław, ul Podwale 62 pok. 01 Tel. 071 3438073
tel. kom. 0791080654

Źródło: koncepcja.eu