Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2009-04-10

Care Assistant - opiekunka osób starszch

Praca w miejscowości Penarth, 5 mil od stolicy Walii - Cardiff! Praca w domu opieki dla osób starszych (Panie) - pomoc w codziennych czynnościach: toaleta, ubieranie, pomaganie w przemieszczaniu, asystowanie w spędzaniu czasu wolnego.

Wynagrodzenie:

5.90 GBP za godzinę. Praca przynajmniej 48 godzin tygodniowo! Kontrakt: 12 miesięcy. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - koszt: tylko 60 GBP tygodniowo za własny pokój!

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Doświadczenie w opiece będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres opieka@lsj.pl  z dopiskiem 'WALIA' w temacie.

Kontakt:
LSJ Agencja Pracy, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2009-03-08 17:36:05
Komentarze
 
Polityka Prywatności