Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2009-03-20

PIELĘGNIARKA DYPLOMOWANA

Kraj: Norwegia

Praca dla pielęgniarek z tytułem licencjata lub magistra pielęgniarstwa. Przez pierwsze 3 miesiące praca w charakterze opiekunki, następnie praca na stanowisku pielęgniarki w szpitalach na terenie Norwegii. Projekt przewiduje wstępny kurs języka norweskiego w trybie wieczorowym - 8 tygodni. Po 8 tygodniach spotkanie z pracodawcą. W razie pozytywnego wyniku rozmowy z pracodawcą, kandydatki biorą udział w 4-miesięcznym intensywnym (8 godzin dziennie) kursie językowym, podczas którego otrzymuje się już wynagrodzenie od pracodawcy norweskiego.

Wynagrodzenie:

Do ustalenia z pracodawcą (od 135 NOK za godzinę). Rozpoczęcie pracy - lato 2009.

Wymagania:

Tytuł magistra / licencjata pielęgniarstwa. Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki. Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: opieka@lsj.pl w treści wiadomości wpisując 'Pielęgniarka - Norwegia'.

Konsultant odpowiedzialny za ofertę:

Dominika Piszczorowicz tel: 091 81..., Iwona Krapa tel. 091 814 52 55


Kontakt:
LSJ Agencja Pracy, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin,
tel. 091 814 5252 (9.00-17.00), www.pracuj.info

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę.

źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2009-02-11 14:31:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności