Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Hydraulik

Kraj: Szwecja

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji, selekcji oraz payrollu. Otrzymaliśmy prestiżowe tytuły „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz „Gazele Biznesu”. Należymy do grupy USG People N.V. – europejskiego lidera wśród firm doradztwa personalnego. Akcje USG People są notowane na giełdzie Euronext w Amsterdamie. Start People International specjalizuje się w rekrutacji i selekcji do pracy za granicą. Dla naszego klienta, szwedzkiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Hydraulik

Opis stanowiska

  • Prace hydrauliczne pzry remontach wagonów pasażerskich
  • Demontaż istniejącyh instalacji hydrualicznych
  • Montaż nowych instalcji hydraulicznych

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy przy taborze kolejowym
  • Bardzo dobry stan zdrowia
  • Gotowość do pracy w trudnych warunkach
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na okres min 12 miesięcy
  • Zatrudnienie przez szwedzkiego pracodawcę
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie min 1600 EUR/netto

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) z podaniem
nr referencyjnego na adres:

international@startpeople.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

źródło: http://www.pracuj.pl/