Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds. sprzedaży usług finansowych

Kraj: Czechy

Agencja Evolving-Recruitment jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy do Polski oraz UE. Dla naszego Klienta, instytucji finansowej specjalizującej się w międzynarodowych transakcjach płatniczych w sektorze Business to Business aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług finansowych

Opis Stanowiska:

  • Telefoniczna Sprzedaż nowoczesnych usług dla firm wykonujących międzynarodowe transakcje płatnicze;
  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych klientów firmy na rynku polskim;
  • Rozpoznawanie i analizowanie potrzeb klientów w zakresie ich płatności międzynarodowych oraz prezentowanie oferty w oparciu o uzyskane informacje;
  • Wdrażanie rozwiązań obejmujących zarządzanie płatnościami międzynarodowymi i ryzykiem kursowym;

Wymagania:
  • Min. 6 miesieczne doświadczenie w sprzedaży usług;
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne;
  • Komunikatywna znajomość angielskiego w słowie i piśmie;
  • Odpowiedzialność, samodzielność, precyzja;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne - jasny i precyzyjny styl wypowiedzi;
  • Dynamizm i energia w działaniu;
  • Gotowość do podjęcia pracy w Pradze

Oferujemy:

  • Szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
W przypadku zainteresowania oferta proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres: ola@evolvingrecruitment.com

źródło:
pracuj.pl