Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier Spawalnik

Kraj: Belgia

Dla swojego Klienta - międzynarodowej korporacji, zajmującej się produkcją dużych konstrukcji stalowych dla różnych gałęzi przemysłu - poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:
  • Nadzór na budową i montażem konstrukcji w przemyśle stoczniowym
  • Kontrola dokumentacji oraz wykonania zadań przez firmy podwykonawcze
  • Przygotowanie dokumentacji według standardów Europejskich (WPS, PQR)
  • Składanie raportów bezpośrednio Dyrektorowi Technicznemu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - dyplom Inżyniera Spawalnika
  • Minimum 3 lata doświadczenia w nadzorowaniu prac związanych z budową i montażem wysokociśnieniowych zbiorników cylindrycznych lub w przemyśle stoczniowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstej zmiany miejsca zamieszkania
Oferujemy:
  • Interesującą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wysoki standard pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon oraz laptop)
Kontakt:

KADRY POLSKIE Sp. z o.o.
Ul. Piastowska 1, 45-081 Opole
Tel. +48 77 40 25 608
Fax. +48 77 40 25 609 www.kadry-polskie.pl

Odpowiedz poprzez email:
cv.opole@kadry-polskie.pl

źródło: pracuj.pl