Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

INŻYNIER UKŁADÓW AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

Kraj: Norwegia

Firma AUDIT świadczy usługi z zakresu doradztwa personalnego, w tym między innymi usługi z zakresu rekrutacji i selekcji. Działamy wyłącznie na zlecenie firm, dla których poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowiska pracy, według wymagań określonych przez pracodawców. Świadczymy również usługi w zakresie leasingu personalnego, rekrutacji pracowników z Ukrainy, szkoleń, oceny kadr i badań psychologicznych. Dla naszego klienta firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie według najlepszej wiedzy urządzeń z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej zgodnie z przepisami i normami technicznymi wykonawcy w zastosowaniu do urządzeń nadrzędnych
  • Wykonywanie zestawień materiałowo - technicznych w zakresie projektowanego urządzenia
  • Badanie rynku technicznego zaopatrzenia w materiały niezbędne do wykonania systemów sterowania oraz ich wizualizacji

Wymagania:

  • Biegła znajomość obsługi komputera i systemów komputerowych WINDOWS z ukierunkowaniem na WINDOWS XP
  • Praktyka w projektowaniu i obsłudze systemów automatyki, sterowania i wizualizacji systemów automatycznego sterowania układów przemysłowych
  • Znajomość obsługi aplikacji MICROSOFT OFFICE - Excel, Winword, Access
  • Podstawowe umiejętności z zakresu elektrotechniki użytkowej
  • Podstawowa znajomość systemów automatycznego sterowania SIEMENS /pożądane inne systemy np. Rockwell, Mitsubishi/
  • Znajomość systemów CAD/ CAM - pożądane AutoCad i pokrewne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym na adres
e-mailowy: klaudia.misior@audit.com.pl
tel. 509251004

źródło: www.pracuj.pl