Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik Serwisu - Awaryjne Otwieranie Zamków

Vertigo Polska to profesjonalny partner na rynku pracy specjalizujący się w organizacji pracy za granicą szczególnie w sektorze usługowym. Oferujemy pracę w Anglii, Irlandii, Holandii, Czechach i na Słowacji w sektorze handlowym i obsłudze klienta.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Serwisu
Awaryjne Otwieranie Zamków
Wielka Brytania

Doświadczenie nie jest konieczne. Pracodawca zapewnia kompleksowe przeszkolenie w zakresie awaryjnego otwierania wszelkiego rodzaju zamków.

Zadania:
Awaryjne otwieranie zamków w domach i samochodach,
Instalowanie nowych zamków,
Sporządzanie krótkich sprawozdań z wykonanych usług,
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,
Pracowitość, samodzielność,
Dobra organizacja pracy,
Gotowość do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii na min. 1 rok.

Oferujemy:
Stabilną pracę w Wielkiej Brytanii,
Atrakcyjny system wynagrodzeń,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i załatwianiu formalności,
Narzędzia pracy zapewnia pracodawca.

Forma kontaktu
Wyślij Cv w jezyku angielskim wraz ze zdjeciem na adres:

gosia@vertigopolska.pl
w tytule e-maila wpisz nr ref: pracowserwisu/studnews