Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Sales Staff

Kraj: Słowacja

Vertigo Polska to profesjonalny partner na rynku pracy specjalizujący się w organizacji pracy za granicą szczególnie w sektorze usługowym. Oferujemy pracę w Anglii, Irlandii, Holandii, Chechach i na Słowacji w sektorze obsługi klienta przede wszystkim w sklepach i restauracjach.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Sales Staff
Słowacja/Czechy

Pracodawca zapewnia bezpłatne kompleksowe przeszkolenie w zakresie produktów firmy i profesjonalnej obsługi klientów przez rozpoczęciem pracy.

Zadania:
Obsługa klienta,
Promocja i sprzedaż produktów,
Demonstracja produktów,
Dbanie o właściwą ekspozycję produktów.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Odwaga w kontaktach z ludźmi,
Predyspozycje do pracy sprzedawcy,
Gotowość do podjęcia pracy w Czechach/ Słowacji

Oferujemy:
Stabilną pracę w Czechach/ Słowacji,
Atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie od 100 czk/h - 14 zl/h plus prowizja)
Ciekawą i rozwijająca pracę z ludźmi,
Komfortowe zakwaterowanie,
Pracę na wybrany okres czasu,
Wszelkie szkolenia, narzędzia pracy i wsparcie handlowe zapewnione.

SPIESZ SIE ZANIM SKOŃCZĄ SIĘ WAKACJE!!!
Jeśli jesteś młodą i energiczną osobą, lubisz pracę z ludżmi, chcesz rozwijać swoje umiejętności interperosnalne i podszkolić angielski, to jest właściwa praca dla Ciebie.
Doświadczenie jako hostessa, sprzedawca, telemarketerka lub przy roznoszeniu ulotek będzie atutem.
Oferujemy pracę w młodym, międzynarodowym środowisku i kompleksową opiekę za granicą.

Forma kontaktu:
Wyślij Cv w jezyku angielskim wraz ze zdjeciem na adres:

gosia@vertigopolska.pl
w tytule e-maila wpisz nr ref: sales/studnews