Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Od starszego referenta do inspektora w zachodniopomorskim zarządzie dróg wojewódzkich - rejon dróg wojewódzkich w pyrzycach - Pyrzyce, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach
Pracodawca: Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie

Numer oferty: StPr/24/0418

Miejsce pracy: Stargardzka 42, 74-200 Pyrzyce, powiat: pyrzycki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przygotowywanie i opracowywanie uproszczonych dokumentacji na roboty drogowe i mostowe,
- przygotowywanie postępowań o zamówienia publiczne w zakresie robót, usług i dostaw związanych z utrzymaniem i remontami dróg i obiektów mostowych,
- przygotowywanie i opracowywanie decyzji administracyjnych na zajęcie pasa drogowego,
- kontrola warunków zajęcia pasa drogowego i umieszczanie urządzeń obcych w pasie drogowym,
- prowadzenie ewidencji dróg, obiektów mostowych i przepustów,
- nadzorowanie robót prowadzonych przez wykonawców na podstawie zawartych umów i zleceń w ramach bieżącego utrzymania dróg,
- uczestnictwo w odbiorach robót utrzymaniowych i remontowych wykonywanych na drogach,
- przegląd i objazd dróg administrowanych przez RDW,
- przygotowywanie dokumentacji i kierowanie akcją zimowego utrzymania dróg,
- inne czynności wynikające ze szczegółowego zakresu czynności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 950 do 5 150 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
Umowa na zastępstwo
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne osoba:
jest obywatelem polskim;
ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku urzędniczym;
nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
posiada wykształcenie wyższe o kierunku technicznym lub średnie o kierunku technicznym,
wymagany staż pracy: minimum 2 lat,
ogólna znajomość procedur wynikających w szczególności z przepisów:
ustawa o drogach publicznych,
ustawa Prawo budowlane
ustawa Kodeks postępowania administracyjnego,
biegła znajomość obsługi komputera i stosowania programów komputerowych: MS Excel, MS WORD;
prawo jazdy kat . B.
Wymagania pożądane:
pełna dyspozycyjność - dotyczy wyjazdów służbowych na terenie województwa zachodniopomorskiego,
doświadczenie w pracy na stanowisku w administracji państwowej lub samorządowej;
znajomość i umiejętność obsługi systemu EZD PUW (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją);
umiejętność redagowania pism,
umiejętność pracy zespołowej,
dokładność, rzetelność,
samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

NIP: 6692214133
Adres: SZCZECIŃSKA 31, 75-122 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Trzcińska
Nr telefonu: 91 570 38 39
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - List motywacyjny - własnoręcznie podpisany,
- CV bez zdjęcia - własnoręcznie podpisane,
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego własnoręcznie podpisane,
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
- własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- wyłoniony w wyniku naboru kandydat zobowiązany będzie, przed nawiązaniem stosunku pracy do przedłożenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Skazanych,
- własnoręcznie podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
- własnoręcznie podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych,
- kwestionariusz osobowy wg znormalizowanego druku, (własnoręcznie podpisany).

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-26